Педагоги нашого садочка

Вихователі групи "Сонечко" Ткалич Ніна Володимирівна та Трещило Олена Сергіївна

/Files/photogallery/889/нина вл..jpgТкалич Ніна Володимирівна

Ніна Володимирівна Ткалич закінчила Уманське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка у 1989 році за спецівльністю "Вихователь в дошкільних закладах". Має 11 тарифний розряд.

/Files/images/Трещило.jpg

Трещило Олена Сергіївна закінчила Богуславське педагогічне училище, 1994 році за спецівльністю "Вихователь в дошкільних закладах". Має 11 тарифний розряд.

Вихователі групи "Калинка" Жогова Світлана Іванівна та Коменотрус Тетяна Миколаївна

/Files/photogallery/889/жогова.jpgЖогова Світлана Іванівна/Files/photogallery/889/Миколаївна.jpgКоменотрус Тетяна Миколаївна

Світлана Іванівна Жогова закінчила Уманське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка у 1977 році за спеціальністю "Вихователь дитячого садка" та Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгогманова у 1994 році за спеціальністю "Організатор-методист з дошкільного виховання, вихователь". Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії".

Тетяна Миколаївна Коменотрус закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького у 1983 році за спеціальністю "Педагогіка і методика початкового навчання". Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст І категорії".

Вихователі групи "Колосок" Войвуцька Олена Іванівна та Семченко Лариса Анатоліївна

/Files/photogallery/889/лена.jpgВойвуцька Олена Іванівна/Files/photogallery/889/леся.jpgСемченко Лариса Анатоліївна

Олена Іванівна Войвуцька закінчила Богуславське педагогічне тучилище ім. І.С. Нечуя-Левицького у 1994 році за спеціальністю "Вихователь дошкільного заклваду". Має 11 тарифний розряд.

Лариса Анатоліївна Семченко закінчила Білоцерківське педагогічне училище за спеціальністю "Вихователь дитячого садка" у 1989 році та Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгогманова за спеціальністю "Організатор-методист з дошкільного виховання, вихователь" у 1997 році. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії".

Вихователі групи "Горобинка" Губатенко Алла Володимирівна та Пунейко Катерина Василівна

/Files/images/IMG-1.jpg/Files/images/DSC00987.JPG

Алла Володимирівна Губатенко закінчила Богуславське педагогічне училище ім. І.С. Нечуя-Левицького за спеціальністю "Вихователь дитячого садка" у 1985 році та Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "Викладач дошкільної педагогіки і психології, методист дошкільного виховання". Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії".

Катерина Василівна Пунейко закінчила Київський педагогічний коледж ім. К.Д. Ушинського у 2004 році за спеціальністю "Вихователь дітей дошкільного віку". Має педагогічне звання "Вихователь-методист".

Музичний керівник Козаченко Марина Віталіївна

/Files/photogallery/889/Марина.jpgКозаченко Марина Віталіївна

Марина Віталіївна Козаченко закінчила Богуславське педагогічне училище ім. І.С. Нечуя-Левицького за спеціальністю "Музичний керівник у шкільних та дошкільних закладах" у 1991 році, Богуславський гуманітарний коледж за спеціальністю "Вчитель музики, організатор виховної роботи" у 2006 році та Переяслав-Хмельницький державний вищий навчальний заклад ім. Г. Сковороди за спеціальністю "Вчитель музики, організатор виховної роботи" у 2007 році. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категогрії".

Інструктор з фізичної культури Шліхта Олена Миколаївна.

/Files/images/Лена.jpg

Олена Миколаївна Шліхта закінчила Південноукраїнський Державний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського за спеціальністю "Викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь". Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії".

Кiлькiсть переглядiв: 195

Коментарi