/Files/images/fzkulturno-ozdorovcha_robota/фізкультура на св. пов..jpg

Педагоги ДНЗ повинні спонукати дітей до рухливої діяльності, повсякчас регулювати їхню активність, та завжди схвалювати прояви самостійності, вольових зусиль. Важливо при цьому враховувати руховий досвід кожного малюка окремо, рівень рухливості, притаманній їй темп, здібності та природні можливості.
Обсяг рухової активності у межах активного режиму становить до трьох годин для дітей раннього віку, три – чотири години для дітей молодшого дошкільного віку та чотири – п’ять годин для дітей старшого віку. Прогулянки є важливим складником життєдіяльності всіх дітей. Неодмінна умова для їхнього проведення - це збалансування вихователями програмових вимог з бажаннями дітлахів. Зміст роботи на прогулянках залежить від кількох складових: освітніх завдань, погоди, настрою дітей, загальної атмосфери в групі тощо.
Тривалість фізичних вправ на прогулянках становить: для дітей раннього віку 20-35 хвилин, молодшого віку – 35-45 хвилин, дітей старшого віку – 45-60 хвилин. Знижувати рухову активність потрібно наприкінці прогулянки (за 10-15 хвилин до її закінчення), для забезпечення спокійного переходу до іншого режиму.
Проведення фізичних вправ на прогулянках це один з основних засобів фізичного розвитку дітей. Завдяки їм формуються і закріплюються навички життєво – важливих рухів: (бігу, стрибків, ходьби, лазіння, метання тощо), тренуються фізичні якості: (швидкість, спритність, витривалість, сила, гнучкість, координація рухів).
Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi