Вирішенню питання додаткової освіти, покращення якості підготовки дітей до подальшого навчання в школі, створення певного іміджу дитячого садка сприяє надання додаткових освітніх послуг. В другу половину дня планується робота гуртка «В гостях у казки» (театралізована діяльність), керівник гуртка Козаченко М.В.
Гурток «В гостях у казки»

/Files/images/vistavka/театр.jpg

Театр, а особливо ляльковий, посідає неабияке значення в формуванні дитячої особистості. Це вид мистецтва, який поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, живопис, музику та літературу.
Казка, яку дарує дитячий театр ляльок своїми виставами – це не просто розваги для дітей. Під час вистав кожна дитина дуже близько до серця сприймає ситуації, які розігруються за допомогою ляльок, легко та весело навчаються відрізняти добро від зла, гарних героїв від поганих, забуваючи, що на сцені ляльки і сприймаючи їх як живих істот.
Театр ляльок дарує дітям любов, енергію, віру в прекрасне, яке може змінити світ на краще. Це один з перших видів мистецтва, з яким зустрічається дитина в дитячому садку, і від того, яке враження вона отримає від першого заняття, залежить подальше сприйняття театру.


Кiлькiсть переглядiв: 647

Коментарi